Etik Çevre

Çevre etiği , insanlar ile  doğal çevre arasındaki ilişkilerin incelenmesi , insanların doğada kimlere ve nelere karşı sorumlu olduğunun , bu sorumluluklar da kuralların neler olduğunun açıklanmasıdır.Biçok alanda insanoğlunun çevreye karşı uygulamak zorunda olduğu sorumluluklar mevcutken en çok da çalışma hayatında çevreye neler kattığımız çevreden neler götürdüğümüze dikkat edilmesi gerekmektedir.

Aspo olarak kimyasal madde ekipmanları üretimi gerçekleştirmekteyiz. Bu ekipmanların hepsi üretimlerde kullanılan kimyasal maddelerin doğaya salınımında zararsız madde olarak çıkışını sağlamak için tasarlanmış üretilmiş ekipmanlardır. Firma olarak tüm ürünlerimiz çevreyi koruma bilinciyle üretilen ürünlerdir.

Fabrikalara kurduğumuz havalandırma ve kimyasal gaz yıkama tesisleri , laboratuvarlara kurduğumuz kimsayal gaz çekerocak sistemleri, kimyasal madde arıtma ve depolama tanklarımız ,çeşitli sektörlerdeki asit ve sirkülasyon pompalarımız , kimyasal gaz emiş fanlarımız vb. tüm ürünlerimiz işleyen üretim sistemlerinden çıkan ve doğaya zarar verecek olan kimyasal maddelere engel olmaktadır.

Üretim, yönetim , pazarlama çalışmalarımızın hepsinde çevreye karşı etik değerleri koruyarak ve diğer tüm faaliyetlerimizde çevre duyarlılığına özen göstererek yolumuza devam etmekteyiz.