Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında İstanbul Kağıthane ‘ de küçük bir atölyede İlyas İrfan Çavuş tarafından kurulmuştur. Üretimlerimize ilk başta Asit pompaları ve fan imalatı yapılarak başlanmıştır.

İlerleyen yıllarda ise ‘’ Yenilikçi Üretim’’ anlayışını bünyemize katarak ürün yelpazemiz geliştirmiş ve ASPO PLASTİK firması olarak büyümemiz devam etmiştir.

Kimya , Metal , Maden , Tekstil , Gıda , Sağlık , Tarım, Kuyumculuk  ve benzeri birçok sektöre hizmet veren ASPO PLASTİK ; bugun  üretimlerini  İstanbul Kağıthane’de 750 m² yönetim binamız ve imalat sahamız ile sürdürmektedir.

Uzman kadromuz ve gelişen teknolojiye uygun üretim araçlarımızla  Kimyasal Asit Pompaları , Kimyasal Gaz Aspiratörleri, Kimyasal Madde Depolama-Çöktürme-Kaplama Tankları, Kimyasal Gaz Yıkama ve Havalandırma Sistemleri , Kimyasal Gaz Çekerocak Sistemleri , Kimyasal Madde Saklama Dolapları , Kimyasal Madde Karıştırıcı ve Mikserleri ve diğer tüm Kimyasal Madde İşleme Ekipmanlarının üretimlerini bünyemizde titizlikle yapmaktayız.

Aspo Plastik İmalat Ltd.Şti.  üretimlerinde güncel teknolojiyi kullanarak, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesi ile hizmet verdiği bütün sektörlere standartlara ve ihtiyaçlara göre tasarlanmış ürünleri güvenilir ve sorunsuz şekilde sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Üretimlerimizde Çevre Dostu Projelerin çokluğuna önem vermekteyiz. Doğaya , insana ve gelecek kuşaklara olan sorumluluğumuz ile hareket etmek bizi her zaman daha iyi ve verimlisini yapmaya motive etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında sunduğumuz tüm hizmetler de satış öncesi ve sonrası aldığımız pozitif geri dönüşler ile kalite , teknoloji, güvenirlik ilkelerinden asla vazgeçemeyen ASPO PLASTİK 30 yıldır tüm Kimyasal Madde İşleme Ekipmanlarının imalat ve montajlarında  ÇÖZÜM ÜRETMEKTEDİR.

34

En İyi Mühendisler

28

Devam Eden Projeler

125

Tamamlanan Projeler

Bizimle görüşmeden karar vermeyin. Konusunda uzman kadromuz siz değerli
müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve en kullanışlı ürünleri tespit edip teklif hazırlar.