Kalite Politikamız

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur.

Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulayarak üretim sektörünün gelişimine katkıda bulunmayı ve aspo plastiğin bir dünya markası olmasını hedeflemektedir.

ÜRÜN KALİTESİ: Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ve firma güvenilirliğimizi esas alan bir yaklaşımla üstün kaliteyi uygun fiyat politikalarımızla bütünleştirmeyi .satış öncesi ve sonrası müşterilerimize talepleri doğrultusunda tam destek sağlamak ve gerektiğinde farklı bakış açıları ve çözümler sunarak iş verimliliği ve kalitesini artırmayı hedeflemiştir.

TEKNOLOJİ TAKİBİ: firmamızın ilkeleri doğrultusunda daima araştırarak ve yeniliklerle firmamızı geliştirerek  Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izlenmekte ve çalışmalarımıza uyarlamaktayız.

EĞİTİM VE EKİP RUHU: Ekip anlayışı ve eğitim, her kademede ön planda tutularak, birimler ve kişiler arasında sinerjistik etki, destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz. Çalışanlarımıza sağlıklı çalışma koşulları ve ortamlarını oluşturarak firmamızın içinde yer almaktan mutluluk duyan bireyler haline gelmelerini sağlamaktayız.

SÜREKLİ GELİŞİM: Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerini değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz.

ETİK VE ÇEVRE: Üretim, yönetim ve pazarlama çalışmalarında etik değerleri koruyarak ve her türlü faaliyetlerimizi çevre duyarlılığına özen göstererek sürdürmeye kararlıyız.

34

En İyi Mühendisler

28

Devam Eden Projeler

125

Tamamlanan Projeler

Bizimle görüşmeden karar vermeyin. Konusunda uzman kadromuz siz değerli
müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve en kullanışlı ürünleri tespit edip teklif hazırlar.